Všetky kategórie
EN

home>O Nás

Spoločnosť Echo Chemical Technology (Shanghai) Co., Ltd. bola vyvinutá z tradičných konzervantov parabénov a sodných parabénov od roku 1990. Za posledných 30 rokov sme rozšírili sériu našich antiseptických a konzervačných látok tak, aby zodpovedala modernizácii politiky ochrany životného prostredia v Číne a novému trendu globálnych registrácií.

1622615921548947

内 页 显示-成品 仓库 1

Máme prístup k svojim vlastným závodom a súvisiacim lokalitám v provinciách Shanxi, Zhejiang a Shandong. Sídlo spoločnosti EC tech sa nachádza v Šanghaji, ekonomickom centre Číny. R & D Lab je založené v Guangzhou, centre finálnej zóny výroby produktov osobnej starostlivosti.

Spoločnosť Echo Chemical Technology Co., Ltd. sa zaoberá jemnými a špeciálnymi chemikáliami vrátane antiseptík, konzervačných látok, prostriedkov proti lupinám v oblastiach dezinfekcie, domácich a inštitucionálnych čistiacich prostriedkov, dezinfekčných prostriedkov, hygieny, osobnej starostlivosti, farmaceutických výrobkov, kože, pesticídov atď.

内 页 显示-成品 出厂 装卸

内 页 显示-设备

Tím Echo sú odborníci z oblasti chémie, ktorí sa na tieto produkty zameriavajú približne 20 rokov. Sme obzvlášť oboznámení s dodávateľským reťazcom Chloroxylenol (PCMX), Dichlóroxylenol (DCMX) a predradené materiály - následné konečné formulácie. Vďaka skúsenostiam v oblasti výroby, aplikácií a medzinárodného obchodu je Echo schopná poskytovať pomerne efektívnu podporu svojim klientom na celom svete.


VÝHODY EchoChem:
* Skúsenosti s chemickou výrobou takmer 30 rokov
* Rozsiahle skúsenosti s exportom viac ako 20 rokov
* Výhoda DCS Technológia výrobných liniek
* Skúsenosti s GMP a ISO na zabezpečenie stabilného a spoľahlivého zabezpečenia kvality
* Vlastné laboratórium výskumu, vývoja a testovania
* Oddelené prevádzky v chemických zónach zodpovedajú čínskej politike ochrany životného prostredia a bezpečnosti, aby sa zaistila udržateľná dodávka
* Aplikačné riešenia
* Zariadenia na výrobu vnútorných baliacich bubnov

. 页 显示-包 材 生产 线 1

. 页 显示-包 材 生产 线 2

未 标题 -2